Звернення президента асоціації

Шановні друзі та колеги!

Я пишаюся тим, що маю довіру від Вас бути президентом Української нейрохірургічної асоціації протягом найближчих двох років. Висловлюю всім Вам повагу за Ваші зусилля по розвитку нейрохірургії в Україні. Наші попередники і вчителі заложили основу для розвитку спеціальності, вивели українську нейрохірургію на достойний міжнародний рівень. Всі ми на своєму рівні робимо все від нас залежне по зростанню авторитету нейрохірургії в суспільстві, представляємо українську нейрохірургію на європейських та всесвітніх конгресах, достойно представили нейрохірургію під час військових дій на Сході України у протистоянні із країною-агресором. Будьте впевнені, що я серйозно ставлюсь до свого основного завдання на посаді президента Асоціації – служити інтересам усієї нашої професійної спільноти – незважаючи на Ваш різний клінічний досвід, напрямки Вашої роботи, лікарські спеціальності, категорії, вчені звання, наукові ступені, місце роботи та інше. Ці ж зобов’язання поширюється на всіх членів Правління Асоціації, які прагнуть продовжувати нарощувати нашу спільну спадщину, розвивати нейрохірургію в Україні та Українську нейрохірургічну асоціацію. При всіх змінах. що відбувались і відбуваються в регіонах, Інститут нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова залишається Національним центром розвитку нейрохірургії і захисником наших регіональних відділень і нейрохірургічної служби в цілому. В цей складний час ми повинні бути разом!

На посаді президента УНА головним своїм завданням я бачу чітке 
слідування Статуту УНА та виконання основних завдань асоціації, передусім:

  • Розробка клінічних настанов, протоколів, стандартів і системи управління якістю надання нейрохірургічної допомоги;
  • Організація та проведення нейрохірургічних конгресів, конференцій, семінарів, симпозіумів, виставок (в тому числі міжнародних), майстер-класів, виступів українських та іноземних фахівців, обмін спеціалістами для навчання та обміну досвідом;
  • Сприяння навчанню та підвищенню кваліфікації вітчизняних нейрохірургів, як в Україні, так і за кордоном;
  • Сприяння організації навчальних програм у галузі нейрохірургії.
  • За завданням МОЗ, проведення експертних оцінок у галузі нейрохірургії, акредитації, атестації, ліцензування, сертифікації.

Моя основна мета: об’єднати лікарів-нейрохірургів України, сприяти розвитку нейрохірургії, зростанню професіоналізму українських спеціалістів, правовий захист членів Асоціації!

Шановні Колеги! Всі Ваші пропозиції щодо покращення та оптимізації роботи Української нейрохірургічної асоціації, будуть з вдячністю сприйняті та розглянуті в найкоротший термін. Я з нетерпінням чекаю скорої зустрічі – на найближчій нашій очній зустрічі під час науково-практичної конференції чи онлайн на запланованих вебінарах. Бажаю всім міцного здоров’я! Разом – ми сила!
Слава Україні! Слава нейрохірургії!

Щиро Ваш, Андрій Сірко