День народження професора Євгенія Георгійовича Педаченка

Є люди, які своєю працею змінюють світ !!!
А є люди, які створюють цілі покоління тих, хто постійно намагається змінити світ на краще !!!

Сьогодні, 21 жовтня, свій день народження відзначає директор ДУ «Інститут нейрохірургії їм. акад. А. П. Ромоданова НАМН України», академік НАМН України, академік Всесвітньої академії нейрохірургії (WANS), Член правління Української нейрохірургічної асоціації, професор Євгеній Георгійович Педаченко!

Завдяки завзяттю Євгенія Георгійовича та його постійній готовності приймати життєві виклики, завдяки його невтомній праці та невичерпній енергії, стратегічному баченню та відчуттю перспектив, Українська нейрохірургія нині впевнено посідає гідне місце у сузір’ї Європейської та Світової нейрохірургії !!!

Українська нейрохірургічна асоціація хоче привітати вчителя, наставника багатьох поколінь нейрохірургів, великого нейрохірурга, талановитого науковця, успішного адміністратора, мудрого керівника, який за роки кропіткої праці об’єднав навколо себе потужний та прогресивний колектив, виховав плеяду молодих вчених не лише на теренах України, а й за її межами, зберіг спеціальність та заснував наукову школу українських нейрохірургів !!!

Ми вітаємо справжнього лідера, який має рушійні сили – сучасне мислення та своєчасність дій, що в свою чергу відкривають нові горизонти для людини невтомної праці, яка власним прикладом надихає колег та учнів з усієї України на перемоги і вагомі звершення!